je občanská iniciativa lidí, kteří považují kozu za dobrého lidského přítele, a když kozy chovají, nedělají to prvořadě pro užitek, ale z lásky a pro potěchu okolí i svojí.

Kozí mejdan 2021

Kozí mejdan proběhne tradičně během srpnového úplňku. Letos od čtvrtku 19. do neděle 22. srpna.

Kulturně společenská slavnost je pořádána na podporu koz a svobodomyslného způsobu života. Již po 21., a to pod heslem „Jaké si to uděláme, takové to budeme mít“.

plakát je ke stažení po kliknutí na obrázekNa místě bude vegetariánská kuchyně, moučníky, pekařské, výrobky, wc, sprchy, pivo, víno, limo.

Vstupné dobrovolné, ceny lidové.

Hraje se na dvou pódiích, ve stodole a na louce.

Muzikanti, divadelníci, básníci a další umělci, chcete-li na Kozím mejdanu předvést své umění, tak stačí vzít potřebné nástroje nebo propriety, přijet a zahrát. Program se dopředu netvoří..

leták je ke stažení po kliknutí na obrázekMáte výtvarné nadání?

Jestli ano, věnujte chvilku času a nakreslete dle tohoto popisu (blasonu) znak (erb) z Milkovic. Na internetu každý najde inspiraci a i to, co jednotlivé termíny v popisu znamenají. Heraldika má svá pravidla.
Do Milkovic je možné po předchozí domluvě přijet odpočinou si od tlaku velkoměsta a hektického způsobu života vůbec a případně pomoci v pracech kolem statku.Líbí-li se Vám tyto aktivity, tak jste do Milkovic srdečně zváni.

Zdraví a krásné dny přeje

Stanislav Penc

Email pro případné dotazy a upřesnění info@kozy.cz.